Shiten Vilat në Kompleksin Pushimorë NIC- Brezovicë. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Shiten Vilat në Kompleksin Pushimorë NIC- Brezovicë. - Shtërpcë

  • 8
  • 7
  • 6
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

ID e Shpalljes : 30007

Ne shitje 140,000€ - Shtepi
160 m2 2 Dhoma te fjetjes 1 Banjo Shtyp

Shiten dy vila në Kompleksin Pushimorë NIC- Brezovicë.

1. Vila 140m2 ndodhet buzë lumit dhe ka kete renditje:
| 1 Sallon
| 3 Dhoma gjumi
| 1 Kuzhinë me trepezari
| 2 Banjo
| 1 Terasë

2. Vila 160m2 ka renditje te njejte perveqse posedon edhe bodrumin.

Vilat gëzojnë ndërtim arkitektunik luksoz dhe stil modern. Vilat kanë intimitetin e tyre, por njëkohësisht ju do keni mundësi të shijoni poashtu edhe ambientet sportive dhe rekreative që përmban ky Kompleks.
Vilat janë të pozicionuara në ambient të qetë, atraktiv, e të rrethuar me Malet e Sharrit dhe rrjedhës së lumit të mrekullueshëm.

Vilat posedojnë gjithashtu KAMIN si dhe ofrojnë ambiente të ngrohta, konforte dhe fleksibile.

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com