Vilë 162m² në SHITJE në Green Coast. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Vilë 162m² në SHITJE në Green Coast.

  • 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 5a
  • 6
  • 1 (59)

ID e Shpalljes : 80998

Ne shitje 570,000€ - Shtepi
162 m2 2 Dhoma te fjetjes 2 Banjo 2 Garazha Shtyp

Vila me sipërfaqe 162m² ndodhet në gjirin e Palasës afër Dhërmisë, një prej gjireve më të bukura të Rivierës Shqiptare i cili ofron standart të lartë të jetesës dhe arkitekturë moderne, në Green Coast Resort, në një prej vendeve më luksoze dhe me të bukura të bregdetit shqiptar me një pamje mahnitëse nga deti Jon. Ka kushte të jashtëzakonshme banimi me shërbime sipas modeleve ndërkombëtare. Vila në Green Coast Resort ofron një cilësi shumë të lartë ndërtimi, sipas standardeve më të mira evropiane.
Është e ndarë në dy kate dhe ka këtë renditje: kati përdhesë ka qëndrimin ditor, kuzhinën dhe një banjo, ndërsa kati i parë ka dy dhoma të gjumit (njëra prej tyre ka qasje në ballkon), një banjo dhe një ballkon. Pozicioni i saj e bën vilën të jetë shumë më e veçantë dhe më luksoze se vilat e tjera, pasi ofron kushte të jashtëzakonshme dhe ofron shërbime të niveleve evropiane.

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com