Vilë 90m² në #SHITJE në Novobërdë – Artanë. – Pro Real Estate – Agjension për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Vilë 90m² në #SHITJE në Novobërdë – Artanë.

  • 11
  • 22

ID e Shpalljes : 30481

Ne shitje 55,000.00€ - Shtepi
90 m2 2 Dhoma te fjetjes 2 Banjo Shtyp

Vila ndodhet në Novobërdë afër Kalasë së Novobërdës, e rrethuar me një ndërthurje të natyrës së bukur dhe historisë së lashtë të atij vendi. Vila gjithashtu posedon një pishinë të jashtme.Pamja e hapur, ambienti i qetë dhe ajri i pastër janë vetëm disa nga karakteristika e shumta që e bëjnë vilën të jetë e pozicionuar në një lokacion atraktiv dhe shumë të përshtatshëm për banim.

Vila është dy kat dhe ka këtë renditje :

Kati i parë :
| 1 Sallon me kuzhinë
| 1 Banjo
| 1 Ballkon

Kati i dytë :
| 2 Dhoma të fjetjes
| 1 Banjo

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com