Villa Elitare 106m² në #SHITJE në Lezhë. – Pro Real Estate – Agjension për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Villa Elitare 106m² në #SHITJE në Lezhë.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 1

ID e Shpalljes : 30423

Ne shitje - Shtepi
106 m2 2 Dhoma te fjetjes 2 BanjoFletë Poseduese Shtyp

Villa e Bashkangjitur me 2 Hyrje ndodhet në Plazhin e Tales e pozicionuar në rreshtin e 1-rë të kompleksit Talea Coast Resort e cila ka lidhje më të afërt me Detin Adriatik. E veçanta e resortit është pishina prej 1500m², afërsia me restaurantin dhe ambulancën. Villa posedon hapësirë gjelbëruese, vendparkim, gjithashtu gjatë gjithë kohës do të jëtë aktiv shërbimi i monitorimit me kamera sigurie 24h.

Villa ka këtë renditje:

Kati i 1-rë:
|1 Sallon
|1 Kuzhinë
|1 Banjo
|1 Ballkon

Kati i 2-të:
|2 Dhoma të fjetjes
|1 Banjo
|1 Ballkon

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com