Villë Ekskluzive 983.4m2 në #SHITJE në Orllan “Liqeni i Batllavës” – Pro Real Estate – Agjension për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Villë Ekskluzive 983.4m2 në #SHITJE në Orllan “Liqeni i Batllavës”

  • 1-1
  • 1-2
  • 1-3
  • 1-4
  • 1-5
  • 1-6
  • 1-9
  • 1-10

ID e Shpalljes : 30425

Ne shitje 450,000.00€ - Shtepi
983.4 m2 6 Dhoma te fjetjes 6 Banjo 3 Dhoma PuneFletë Poseduese Shtyp

Villa gjendet në Orllan – Batllavë, në 8.8 Ari truall dhe ka gjithësej 3 kate.
Villa ndodhet në një pozitë e cila ofron një pamje të mrekullueshme drejtë liqenit të batllavës.

Villa ka këtë renditje:

1. Erë mbrojtës
2. Holli
3. -3 Qëndrime ditore
4. -6 Dhoma të gjumit
5. -5 Banjo
6. -1 WC
7. Utiliti
8. Kalldaja
9. Depo
10. -1 Teras të madhe

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com