Detajet e Shpalljes

Zyre 140m2 me qira në Qendër. - Qendër - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

ID e Shpalljes : 20228

Me qira 700.00€ - Zyra dhe Lokale
140 m2 1 Banjo Shtyp

Zyrja gjendet në Qendër, mbrapa Hotel Siriusit dhe përballë Albi Market. Zyrja ndodhet në katin e 1-rë, posedon edhe nënkulmin dhe është tërësisht e renovuar me cilësi të lartë. Zyrja posedon ndricim të lartë natyral, ngrohje qëndrore me rrymë (ekonomike) dhe kondicioner. Zyrja ka pamje nga rruga kryesore, hapësirë për reklamim dhe është e përshtatshme për veprimtari të ndryshme afariste si: Zyre, Programim, Administratë etj.

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com