Zyre 280m2 me #QIRA në Dragodan. – Pro Real Estate – Agjension për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Zyre 280m2 me #QIRA në Dragodan. - Dragodan/Arberi - Prishtine

  • 1
  • 2

ID e Shpalljes : 40589

Me qira - Zyra dhe Lokale
280 m2 2 Banjo 7 Dhoma Pune Shtyp

Zyret gjendet në Dragodan në rrugën e Zagrebit afër ministrisë së shëndetësisë.
Zyret ndodhen në katin përdhesë, qasje direkte në rrugë kryesore dhe I përshtatshëm për veprimtari të ndryshme.
Zyret posedojnë 7 hapsira pune, 2 banjo, 1 depo dhe sistemin ngrohjes qëndrore me pelet.

Karakteristikat

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com